Hot melt glue; Ø: 11mm; yellow transparent; L: 200mm; Bonding: 5÷8s
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
K 0220 DR ZOL
Tootja:
Tootja tootekood: K 0220 DR ZOL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Hot melt glue; Ø: 11mm; yellow transparent; L: 200mm; Bonding: 5÷8s
| Operating temperature | 160...180°C |
| Colour | transparent, yellow |
| Length | 200mm |
| Tools application | wood |
| Bonding time | 5...8s |
| Type of tool accessories | hot melt glue |
| Adhesive stick diameter | 11mm |
| Adhesive features | PZH certified - B-294/94/96 certificate |