Hot melt glue; Ø: 11mm; black; L: 200mm; Bonding: 3÷4s
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
K 0500 BLACK
Tootja: TERMIK
Tootja tootekood: K 0500 BLACK
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Hot melt glue; Ø: 11mm; black; L: 200mm; Bonding: 3÷4s
| Operating temperature | 160...190°C |
| Colour | black |
| Length | 200mm |
| Tools application | universal |
| Bonding time | 3...4s |
| Type of tool accessories | hot melt glue |
| Adhesive stick diameter | 11mm |
| Adhesive features | PZH certified - B-294/94/96 certificate |