LED tape; white warm; 24V; LED/m: 266; 10mm; IP20; 120°; 5.3W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K-30-0530-HD-24V
Tootja: KLUŚ
Tootja tootekood: K-30-0530-HD-24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; 24V; LED/m: 266; 10mm; IP20; 120°; 5.3W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Width | 10mm |
| Thickness | 1.5mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 90 |
| Conform to the norm | UL |