Hot melt glue; Ø: 11mm; yellow transparent; L: 200mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
K A12050 METAL
Tootja:
Tootja tootekood: K A12050 METAL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Hot melt glue; Ø: 11mm; yellow transparent; L: 200mm
| Operating temperature | 160...190°C |
| Colour | transparent, yellow |
| Length | 200mm |
| Tools application | metal |
| Bonding time | 15...20s |
| Type of tool accessories | hot melt glue |
| Adhesive stick diameter | 11mm |
| Adhesive features | PZH certified - B-294/94/96 certificate |