LED tape; white warm; 24V; LED/m: 160; 10mm; IP64; 120°; 14.4W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K-HE-30-1440-HD-24V
Tootja: KLUŚ
Tootja tootekood: K-HE-30-1440-HD-24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; 24V; LED/m: 160; 10mm; IP64; 120°; 14.4W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP64 |
| Width | 10mm |
| Thickness | 1.6mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 95 |
| Conform to the norm | UL |
| Maximum power per meter | 14.4W/m |