LED tape; white neutral; 24V; LED/m: 160; 10mm; IP20; 120°; 4.8W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K-HE-40-0480-HD-24V
Tootja: KLUŚ
Tootja tootekood: K-HE-40-0480-HD-24V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white neutral; 24V; LED/m: 160; 10mm; IP20; 120°; 4.8W/m
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Width | 10mm |
| Thickness | 1.6mm |
| LED colour | white neutral |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 95 |
| Conform to the norm | UL |
| Light source efficiency | 126lm/W |
| Maximum power per meter | 4.8W/m |