Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K1014978
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: K1014978
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | on panel |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Current rating | 50A |
| Coil resistance | 26Ω |
| Rated coil voltage | 12V DC |
| Contact current max. | 50A |
| Relay variant | monostable, power |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil current | 600mA |