Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K1021363
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: K1021363
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | screw type |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | screw terminals |
| Current rating | 75A |
| Rated coil voltage | 12V DC |
| Contacts configuration | SPDT |
| Relay variant | monostable |
| Type of relay | electromagnetic |