Capacitor: ceramic
Kordarv:
5000.0
Minimum quantity:
5000.0
Tootekood:
K104K20X7RH53H5-1
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: K104K20X7RH53H5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: ceramic
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 100V |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 5mm |
| Capacitance | 100nF |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Type of capacitor | ceramic |
| Dielectric | X7R |