Padlock; 2pcs.
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K12025D2
Tootja: KASP
Tootja tootekood: K12025D2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Padlock; 2pcs.
| Protection | low (level 2) |
| Body material | brass |
| Quantity in package | 2 |
| B dimension | 15mm |
| A dimension | 25mm |
| C dimension | 4mm |
| Standard equipment | 4 keys |
| Kind of padlock | shackle |