Padlock; brass; Application: gates,toolboxes,cabinets,sheds
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K12040D2
Tootja: KASP
Tootja tootekood: K12040D2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Padlock; brass; Application: gates,toolboxes,cabinets,sheds
| Protection | low (level 4) |
| Body material | brass |
| Quantity in package | 2 |
| B dimension | 22mm |
| A dimension | 40mm |
| C dimension | 6mm |
| Standard equipment | 2 keys, 4 keys |
| Kind of padlock | shackle |