Padlock; 2pcs.
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K12050D2
Tootja: KASP
Tootja tootekood: K12050D2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Padlock; 2pcs.
| Protection | medium (level 6) |
| Body material | brass |
| Quantity in package | 2 |
| B dimension | 30mm |
| A dimension | 50mm |
| C dimension | 8mm |
| Standard equipment | 4 keys |
| Kind of padlock | shackle |