Padlock
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K12440BLUA1
Tootja: KASP
Tootja tootekood: K12440BLUA1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Padlock
| Colour | blue |
| Protection | low (level 4) |
| Body material | brass |
| B dimension | 21mm |
| A dimension | 40mm |
| C dimension | 6.4mm |
| Standard equipment | 2 keys |
| Kind of padlock | shackle |