Padlock
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K12540D2
Tootja: KASP
Tootja tootekood: K12540D2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Padlock
| Protection | low (level 5) |
| Body material | brass |
| Quantity in package | 2 |
| B dimension | 22mm |
| A dimension | 40mm |
| C dimension | 6.4mm |
| Standard equipment | 4 keys |
| Kind of padlock | shackle |