Padlock; 2pcs.
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K13050D2
Tootja: KASP
Tootja tootekood: K13050D2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Padlock; 2pcs.
| Protection | medium (level 7) |
| Body material | stainless steel |
| Quantity in package | 2 |
| B dimension | 29mm |
| A dimension | 50mm |
| C dimension | 9.5mm |
| Standard equipment | 4 keys |
| Kind of padlock | shackle |