Padlock; aluminium; Application: gates,cabinets,bags,cases
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
K14040GRED
Tootja: KASP
Tootja tootekood: K14040GRED
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Padlock; aluminium; Application: gates,cabinets,bags,cases
| Colour | green |
| Protection | medium (level 7) |
| Series | 140 |
| Body material | aluminium |
| B dimension | 25mm |
| A dimension | 38mm |
| C dimension | 6.3mm |
| Kind of padlock | shackle |