Washer; round; M2,5; D=6.5mm; h=0.5mm; acid resistant steel A4
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
K2.7/D125-A4
Tootja: KRAFTBERG
Tootja tootekood: K2.7/D125-A4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; round; M2,5; D=6.5mm; h=0.5mm; acid resistant steel A4
| Material | acid resistant steel A4 |
| Height | 500µm |
| Thread | M2,5 |
| Internal diameter | 2.7mm |
| Outside diameter | 6.5mm |
| Type of spacer | washer |
| DIN standard | 125A |
| Kind of washer | round |
| ISO standard | 7089 |
| PN standard | 82006 |