Tootekood: KJ2G820MNN1830
Tootja: Elite
Tootja tootekood: KJ2G820MNN1830
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Terminal pitch
  • Height
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
  • Capacitors features
  • Service life
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; THT; 82uF; 400VDC; Ø18x30mm; Pitch: 7.5mm
Mounting THT
Operating voltage 400V DC
Operating temperature -25...105°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 7.5mm
Height 30mm
Operating current 630mA
Body dimensions Ø18x30mm
Diameter 18mm
Capacitance 82µF