Signaller: signalling column; LED; 24VDC; Sound level: 85dB(d=1m)
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LA6-5DTNWB-POE
Tootja: PATLITE
Tootja tootekood: LA6-5DTNWB-POE
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; LED; 24VDC; Sound level: 85dB(d=1m)
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -10...50°C |
| IP rating | IP54 |
| Body material | ABS |
| Body colour | white |
| Light source | LED |
| Sound level | 85dB (d=1 m) |
| Signalling method | blinking light, buzzer, continuous light |
| Type of signaller | signalling column |