Signaller: signalling column; LED; red/green; 24VDC; 24VAC; IP54
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LD6A-2DZQW-RG
Tootja: IDEC
Tootja tootekood: LD6A-2DZQW-RG
Spetsifikatsioon tootele Signaller: signalling column; LED; red/green; 24VDC; 24VAC; IP54
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | red/green |
| Series | LD6A |
| Body material | ABS |
| Body colour | light grey |
| Light source | LED |
| Signalling method | buzzer, continuous light, flashing light |
| Type of signaller | signalling column |