Controller; IP20; OC; DIN; Ioper.max: 50A; -20÷45°C; 400mW; Inom: 5A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LEM-02
Tootja: ZAMEL
Tootja tootekood: LEM-02
Spetsifikatsioon tootele Controller; IP20; OC; DIN; Ioper.max: 50A; -20÷45°C; 400mW; Inom: 5A
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Max. operating current | 50A |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 90x17.5x66mm |
| Current rating | 5A |
| Power consumption | 400mW |
| Kind of display used | LCD |
| Electrical connection | screw terminals |
| Counting range | 99999,99kWh |
| Controlled parameter | 230V AC 50/60Hz |
| Kind of output 1 | OC |
| Type of counted signal | electric power |