Sound transducer: elektromagnetic alarm; SMD; 2.83kHz; 100mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LET1033BS-3.6L-2.83-18-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LET1033BS-3.6L-2.83-18-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: elektromagnetic alarm; SMD; 2.83kHz; 100mA
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 2...5V DC |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Operating current | 100mA |
| Rated voltage | 3.6V |
| Sound level | 95dB |
| Resonant frequency | 2.83kHz |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |