Sound transducer: elektromagnetic alarm; SMD; 2kHz; 40mA; 8÷16VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LET1310CS-12L-2.0-140-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LET1310CS-12L-2.0-140-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: elektromagnetic alarm; SMD; 2kHz; 40mA; 8÷16VDC
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 8...16V DC |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Operating current | 40mA |
| Body dimensions | 13.8x13x10mm |
| Rated voltage | 12V |
| Sound level | 90dB |
| Resonant frequency | 2kHz |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |
| Dimensions (a x b x c) | 13.8x13x10mm |