Sound transducer: elektromagnetic alarm; SMD; 2.4kHz; 40mA; 5V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LET1370FS-05L-2.4-47-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LET1370FS-05L-2.4-47-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: elektromagnetic alarm; SMD; 2.4kHz; 40mA; 5V
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 3...7V DC |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Operating current | 40mA |
| Body dimensions | 13.8x13x6.8mm |
| Rated voltage | 5V |
| Sound level | 90dB |
| Resonant frequency | 2.4kHz |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |
| Dimensions (a x b x c) | 13.8x13x6.8mm |