Sound transducer: electromagnetic alarm; 4kHz; 100mA; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LET4020S-03L-4.0-12-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LET4020S-03L-4.0-12-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: electromagnetic alarm; 4kHz; 100mA; -40÷85°C
| Operating voltage | 2...5V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Operating current | 100mA |
| Body dimensions | 4x4x2mm |
| Rated voltage | 3V |
| Sound level | 75dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |
| Sound transducer features | with built-in generator |