Sound transducer: electromagnetic alarm; SMD; 4kHz; 100mA; 2÷5VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LET5030DS-03L-4.0-12-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LET5030DS-03L-4.0-12-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: electromagnetic alarm; SMD; 4kHz; 100mA; 2÷5VDC
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 2...5V DC |
| Operating temperature | -40...105°C |
| Operating current | 100mA |
| Body dimensions | 5.5x5x3mm |
| Rated voltage | 3V |
| Sound level | 80dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |
| Dimensions (a x b x c) | 5.5x5x3mm |