Sound transducer: electromagnetic alarm; 2.7kHz; 100mA; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LET8530DS-3.6L-2.7-16-R
Tootja: Cre-sound Electronics
Tootja tootekood: LET8530DS-3.6L-2.7-16-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: electromagnetic alarm; 2.7kHz; 100mA; -40÷85°C
| Operating voltage | 2...5V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Operating current | 100mA |
| Body dimensions | 8.5x8.5x3mm |
| Rated voltage | 3.6V |
| Sound level | 85dB (d=0.1 m) |
| Resonant frequency | 2.7kHz |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |
| Sound transducer features | with built-in generator |