Power supply: switching; LED; 8W; 2÷12VDC; 350÷700mA; 220÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF-AAA008-0700-12
Tootja: Lifud Technology Co., Ltd.
Tootja tootekood: LF-AAA008-0700-12
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 8W; 2÷12VDC; 350÷700mA; 220÷240VAC
| Output current | 350...700mA |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 8W |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 2...12V DC |
| Additional functions | dimming function 0-10V DC, PWM |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |