Power supply: switching; LED; 30W; 9÷42VDC; 400÷750mA; 220÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF-ADD030-0750-42
Tootja: Lifud Technology Co., Ltd.
Tootja tootekood: LF-ADD030-0750-42
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 30W; 9÷42VDC; 400÷750mA; 220÷240VAC
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -30...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 9...42V DC |
| Efficiency | 83% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |