Power supply: switching; LED; 150W; 128÷350VDC; 350÷700mA; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF-FMR150YS
Tootja: Lifud Technology Co., Ltd.
Tootja tootekood: LF-FMR150YS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 150W; 128÷350VDC; 350÷700mA; IP20
| Output current | 350...700mA |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 280x30x21mm |
| Efficiency | 95% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |