Power supply: switching; LED; 75W; 54÷240VDC; 125÷900mA; IP20; 92%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF-FSD075YB
Tootja: Lifud Technology Co., Ltd.
Tootja tootekood: LF-FSD075YB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 75W; 54÷240VDC; 125÷900mA; IP20; 92%
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 75W |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Body dimensions | 280x30x21mm |
| Additional functions | NFC |
| Efficiency | 92% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |