Power supply: switching; LED; 45W; 24VDC; 0÷1875mA; 220÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF-GHY045H24
Tootja: Lifud Technology Co., Ltd.
Tootja tootekood: LF-GHY045H24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 45W; 24VDC; 0÷1875mA; 220÷240VAC
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 45W |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 24V DC |
| Efficiency | 87% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | screw terminals |