Power supply: switching; LED; 14W; 25÷42VDC; 100÷400mA; 220÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF-GIF014YZ
Tootja: Lifud Technology Co., Ltd.
Tootja tootekood: LF-GIF014YZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 14W; 25÷42VDC; 100÷400mA; 220÷240VAC
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Power | 14W |
| Operating temperature | -30...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 25...42V DC |
| Efficiency | 85% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | screw terminals |