Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 11.5A; 100÷277VAC; IP67
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF-GOE150YV012A
Tootja: Lifud Technology Co., Ltd.
Tootja tootekood: LF-GOE150YV012A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching; LED; 150W; 12VDC; 11.5A; 100÷277VAC; IP67
| Output current | 11.5A |
| Supply voltage | 100...277V AC |
| Power | 150W |
| Operating temperature | -40...60°C |
| IP rating | IP67 |
| Protection | anti-overvoltage, over current, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 12V DC |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | wires |