Resonator: quartz; 12.288MHz; ±30ppm; 30pF; THT; HC49-S
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF XTAL003286
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LF XTAL003286
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 12.288MHz; ±30ppm; 30pF; THT; HC49-S
| Mounting | THT |
| Case | HC49-S |
| Power | 500µW |
| Operating temperature | -10...60°C |
| Terminal pitch | 4.88mm |
| Capacitance | 30pF |
| Frequency | 12.288MHz |
| Resonator tolerance | ±30ppm |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of resonator | quartz |