Resonator: quartz; 11.0592MHz; ±30ppm; 16pF; SMD; 7.5x5.1x1.4mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF XTAL026382
Tootja: IQD FREQUENCY PRODUCTS
Tootja tootekood: LF XTAL026382
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 11.0592MHz; ±30ppm; 16pF; SMD; 7.5x5.1x1.4mm
| Mounting | SMD |
| Power | 100µW |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Body dimensions | 7.5x5.1x1.4mm |
| Capacitance | 16pF |
| Frequency | 11.0592MHz |
| Resonator tolerance | ±30ppm |
| Frequency stability | ±50ppm |
| Type of resonator | quartz |