Wire: coaxial; RG6; solid; Cu; PVC; white; 7.2mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF0100.10
Tootja: BITNER
Tootja tootekood: LF0100.10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coaxial; RG6; solid; Cu; PVC; white; 7.2mm
| Core structure | solid |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Resistance to | UV rays |
| Wire insulation material | PVC |
| Kind of wire | RG6 |
| Wave impedance | 75Ω |
| Cable external diameter | 7.2mm |
| Core diameter | 1.05mm |
| Insulation colour | white |
| Cable application | indoor, outdoor, signal transmission |
| Type of wire | coaxial |
| Shield structure | Al-PET foil, tinned copper braid |