Wire: coaxial; solid; Cu; PVC; white; 7.15mm; CPR: Fca
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF0203
Tootja: BITNER
Tootja tootekood: LF0203
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coaxial; solid; Cu; PVC; white; 7.15mm; CPR: Fca
| Operating temperature | -30...70°C |
| Core structure | solid |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Wave impedance | 75Ω |
| Core diameter | 1.05mm |
| Insulation colour | white |
| Cable application | indoor, signal transmission |
| Type of wire | coaxial |
| Shield structure | Al-PET foil, tinned copper braid |
| CPR standard | F<sub>ca</sub> |