Wire: coaxial; XzWDXpekw; solid; Cu; polyetylene; black; 7.6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF0207
Tootja: BITNER
Tootja tootekood: LF0207
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coaxial; XzWDXpekw; solid; Cu; polyetylene; black; 7.6mm
| Operating temperature | -30...70°C |
| Core structure | solid |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Resistance to | UV rays |
| Wave impedance | 75Ω |
| Cable external diameter | 7.6mm |
| Core diameter | 1.05mm |
| Insulation colour | black |
| Cable application | for direct burial, indoor, outdoor, signal transmission |
| Type of wire | coaxial |
| Shield structure | Al-PET foil, tinned copper braid |
| CPR standard | F<sub>ca</sub> |