Wire: coaxial; BiTSAT 757; solid; Cu; LSZH; white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF0508
Tootja: BITNER
Tootja tootekood: LF0508
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire: coaxial; BiTSAT 757; solid; Cu; LSZH; white
| Core structure | solid |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Kind of wire | BiTSAT 757 |
| Wave impedance | 75Ω |
| Cable external diameter | 6.9mm |
| Core diameter | 1.05mm |
| Insulation colour | white |
| Cable application | indoor, signal transmission, TV SAT |
| Type of wire | coaxial |
| Shield structure | Al-PET-Al foil, braid made of aluminium wires |