Operational amplifier; 4MHz; 8÷36V; Channels: 4; SO14-W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LF347D-1
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: LF347D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 4MHz; 8÷36V; Channels: 4; SO14-W
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | high speed |
| Operating temperature | 0...70°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 4MHz |
| Slew rate | 16V/μs |
| Input offset voltage | 3mV |