LED tape; red; LED/m: 50; SMD; 5050; 24V; W: 20mm; D: 2mm; HP; IP20
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFBHL-SC470-24V-6D167-20
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: LFBHL-SC470-24V-6D167-20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; red; LED/m: 50; SMD; 5050; 24V; W: 20mm; D: 2mm; HP; IP20
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Series | High Power |
| Width | 20mm |
| Thickness | 2mm |
| LED colour | red |
| Case - mm | 5050 |
| LED per meter amount | 50 |
| Maximum power per meter | 28.8W/m |