Tootekood: LFBHL-SW860-24V-8S63-20
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: LFBHL-SW860-24V-8S63-20
  • Mounting
  • Operating voltage
  • IP rating
  • Number of pins
  • Width
  • LED colour
  • Colour temperature
  • Min. colour rendering index
  • LEDs' features
  • Light source efficiency
  • Maximum power per meter
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape
Mounting SMD
Operating voltage 24V DC
IP rating IP20
Number of pins 2
Width 8mm
LED colour white cold
Colour temperature 6000K
Min. colour rendering index 80
LEDs' features without cover
Light source efficiency 155lm/W
Maximum power per meter 13W/m