LED tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFBHL-SW940-24V-8S63-20
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: LFBHL-SW940-24V-8S63-20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape
| Mounting | SMD |
| Case | 2835 |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 8mm |
| LED colour | white neutral |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 95 |
| LEDs' features | without cover |
| Light source efficiency | 155lm/W |
| Maximum power per meter | 13W/m |