LED tape; RGB; LED/m: 60; SMD; 5050; 24V; W: 10mm; D: 2.1mm; Rainbow
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFBLL-MCRGB-24V-6S167-20
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: LFBLL-MCRGB-24V-6S167-20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; RGB; LED/m: 60; SMD; 5050; 24V; W: 10mm; D: 2.1mm; Rainbow
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 4 |
| Series | Rainbow |
| Width | 10mm |
| Thickness | 2.1mm |
| LED colour | RGB |
| Case - mm | 5050 |
| Luminosity of green colour | 356lm/m |
| Luminosity of red colour | 142lm/m |
| Luminosity of blue colour | 85lm/m |
| LED per meter amount | 60 |
| Maximum power per meter | 15W/m |