LED tape; white warm; 2835; 24V; LED/m: 80; 8mm; IP20; 4.3W/m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFBLL-SW823-24V-8S125-20
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: LFBLL-SW823-24V-8S125-20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white warm; 2835; 24V; LED/m: 80; 8mm; IP20; 4.3W/m
| Mounting | SMD |
| Case | 2835 |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 8mm |
| LED colour | white warm |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LEDs' features | without cover |
| Light source efficiency | 160lm/W |