LED tape; white neutral; LED/m: 50; SMD; 3528; 24V; W: 12mm; 120°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFBLL-SW840-24V-5S200-20-IC
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: LFBLL-SW840-24V-5S200-20-IC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape; white neutral; LED/m: 50; SMD; 3528; 24V; W: 12mm; 120°
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Maximum current | 0.2A/m |
| Width | 12mm |
| Thickness | 1.65mm |
| LED colour | white neutral |
| Case - mm | 3528 |
| Chromatic coordinates | x: 0.3841; y: 0.03753 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| LED per meter amount | 50 |
| Binning | 3-STEP |
| Maximum power per meter | 4.8W/m |