LED tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFBLL-SW927-24V-8S125-20
Tootja: Ledxon
Tootja tootekood: LFBLL-SW927-24V-8S125-20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED tape
| Mounting | SMD |
| Case | 2835 |
| Operating voltage | 24V DC |
| IP rating | IP20 |
| Number of pins | 2 |
| Width | 8mm |
| LED colour | white warm |
| Colour temperature | 2700K |
| Min. colour rendering index | 95 |
| LEDs' features | without cover |
| Light source efficiency | 160lm/W |