Display: LED; 7-segment; 9.14mm; 0.36"; No.char: 4; red; 6.8mcd
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFD036BUE-101B-03
Tootja: WENRUN
Tootja tootekood: LFD036BUE-101B-03
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LED; 7-segment; 9.14mm; 0.36"; No.char: 4; red; 6.8mcd
| Mounting | THT |
| Colour | red |
| Dimensions | 14x30mm |
| Common electrode | anode |
| Kind of display | 7-segment |
| Number of characters | 4 |
| Luminosity | 6.8mcd |
| Type of display | LED |
| Digit height | 9.14mm |
| Wavelength | 640nm |
| Digit height " | 0.36" |