Display: LED; 7-segment; 20.32mm; 0.8"; No.char: 4; red; 11mcd
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
LFD080AUE-103A-01
Tootja: WENRUN
Tootja tootekood: LFD080AUE-103A-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LED; 7-segment; 20.32mm; 0.8"; No.char: 4; red; 11mcd
| Mounting | THT |
| Colour | red |
| Dimensions | 25.7x71.8mm |
| Common electrode | cathode |
| Kind of display | 7-segment |
| Number of characters | 4 |
| Luminosity | 11mcd |
| Type of display | LED |
| Digit height | 20.32mm |
| Wavelength | 640nm |
| Digit height " | 0.8" |